Servisní služby - servis výtahů


Vážený zákazníku, kvalitní servis by měl obsahovat činnosti, které zaručí bezpečný provoz vámi provozovaného zdvihacího zařízení. Jako majitelé či provozovatelé zařízení nesete nemalou odpovědnost za jeho technický stav.

Přeneste tuto odpovědnost na profesionály. Garantujeme smluvní ujednání, které vám zabezpečí spolehlivý, bezpečný a kvalitní servis výtahů nebo jiných zařízení. Dlouholeté zkušenosti v oboru jsou pro nás výhodou. Umíme Vám nabídnout optimální mix služeb s ohledem na mnoho faktorů, které denně ovlivňují provozní vlastnosti zdvihacích zařízení. Víme, co vaše zařízení vyžaduje.

Rozlišení náročnosti provozních podmínek jsme zohlednili v návrhu servisních souborů, které vám předkládáme k vašemu výběru. Je naprosto samozřejmé, že se dokážeme přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. Jednotlivé služby lze libovolně kombinovat a flexibilně reagovat na podmínky konkrétního provozu. Vážený zákazníku, preferujeme osobní komunikaci a individuální přístup. Jsme přesvědčeni, že naši obchodní technici vám předloží tu nejlepší servisní nabídku. Kontaktujte prosím naše prodejce v oblasti servisních a servisu výtahů

V současné době zajišťujeme servis našim zákazníkům na více jako 900 ks výtahů, různých nosností a technického provedení. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Naše služby jsou pro vás zárukou bezpečného provozu.

Rychlý kontak HOTLINE

+420 585 410 828

Adresa:
LIFTMONT CZ s.r.o.
Střední Novosadská 34a
Olomouc 779 00
www.liftmont.cz
info@liftmont.cz